اولترازد

اولترازد

اولترازد: افراد بسیاری هستند که خواهان از بین بردن چربی‌های اضافه در بدن هستند .چرا که این چربی‌ها علاوه بر اینکه ظاهر فرد را به هم می‌ریزد و اعتمادبه‌نفس فرد را کم می‌کند می‌تواند سبب بروز بیماری‌های قلبی عروقی شود و باعث افزایش دیابت نوع یک در فرد شود.

اولترازد

چربی‌های اضافه می‌توانند سبب شوند فرد حس خوبی به اندامش نداشته باشد و سبب ابتلای فرد به افسردگی شود و روابط شغلی و اجتماعی فرد را به خطر بیندازد.اما چربی همیشه هم بد نیست چرا که چربی درصورتی‌ که در بدن به‌اندازه باشد می‌تواند باعث خواب بهتر، انرژی بیشتر، کاهش هزینه‌های درمانی، اعتماد به‌ نفس بیشتر، نیاز کمتر به دارو و روحیه شادتر شود.

رژیم برای کاهش وزن

امروزه به دلیل زیادشدن مشکل چاقی ،محققان در این مورد تحقیقات زیادی انجام داده‌اند و راه‌حل‌های زیادی را برای درمان آن یافته‌اند.اما امروزه افراد به‌قدری غرق در زندگی مدرن شده‌اند که خیلی حاضر نیستند برای رسیدن به وزن ایده آل ، ماه‌ها زمان صرف کنند. همچنین رژیم و ورزش تنها حجم سلول‌های چربی را کم می‌کند اما چربی‌ها را از بین نمی‌برند و این امکان وجود دارد که با قطع رژیم دوباره فرد به وزن اولیه برگردد.

در روش‌های سنتی رژیم ، افراد مجبورند گرسنگی‌های سختی را تحمل کنند و بدن در این حالت احساس خطر کند و مقداری چربی برای حالت قحطی ذخیره کند و پس از اتمام دوره رژیم ، این چربی‌های ذخیره‌ شده باعث افزایش وزن تا چند کیلوگرم  شوند.اما درروش اولترازد بدن دچار استرس نمی‌شود تا مجبور باشد به مقابله برخیزد و چربی ذخیره کند .

دستگاه اولترازد

اولترازد جزو پیشرفته‌ترین و جدیدترین دستگاه‌های پیکرتراشی و تناسب‌ اندام می‌باشد و قادر است در مدت یک روز شکم صاف و شش تکه برای فرد ایجاد کند و او را زیبا و خوش‌اندام نماید.در پیکرتراشی با اولترازد ،شخص می‌تواند بلافاصله بعد از انجام عمل مرخص شود و نیازی به بستری و بی‌هوش شدن بیمار نیست و می‌توان آن را در مطب هم انجام داد و از ایمنی لازم برخوردار است .اولترازد تا به امروز تنها دستگاه پیکر تراشی می‌باشد که می‌تواند چربی‌های سطحی بین عضلات شکم را از بین ببرد و منجر به شکم شش تکه شود .همچنین می‌تواند چربی‌های عمقی را هم از بین ببرد.

دستگاه اولترازد

دستگاه اولترازد به‌صورت کاملاً مستقل از رژیم غذایی می‌تواند با ایجاد فشار منفی در سلول‌های چربی و افزایش حجم ناگهانی در سلول‌های چربی باعث مرگ سلول‌های چربی گردد.این دستگاه  فقط بر روی سلول‌های چربی مؤثر است و تأثیری بر روی سایر بافت‌های بدن ندارد و کاملاً ایمن می‌باشد. همچنین در اولترازد می‌توان چربی‌های چند نقطه از بدن را به صورت همزمان تخلیه کرد بنابراین اولترازد سبب می‌شود حجم زیادی از چربی‌ها از بدن خارج شوند.

مزایای انجام اولترازد

از مهم‌ترین مزایای این روش این است که می‌توان از آن در تمام قسمت‌های بدن حتی قسمت‌های ظریف و حساس مثل غبغب استفاده کرد و به دلیل برخورداری از امواج طولی ایمن منجر به سوختگی نمی‌شود .مدت‌زمان لازم برای انجام این عمل این‌گونه محاسبه می‌شود که به‌طور میانگین هر ۱۰۰۰سی‌سی چربی در عرض ۱۰ دقیقه  لیزر می‌شود و سلول‌های چربی که تحت لیزر اولترازد قرار می‌گیرند کامل از بین می‌روند .تا دو سال پس از انجام آن ،سلول‌های چربی که از بین رفته‌اند دیگر تولید نمی‌شوند.

مزایای انجام اولترازد

روش از بین رفتن چربی‌ها با اولترازد

اولترازد قادر  است با دارا بودن از تکنولوژی مدرن ، درمدت  زمان کمی با ایجاد فشار منفی در داخل سلول‌های چربی، آن‌ها را نابود کند .سپس چربی‌های آزاد شده به حالت مایع درمی‌آیند و از بدن خارج شوند. این عمل ، روشی بی‌خطر و مدرن برای  کاهش وزن است  و افراد می‌توانند با خیال آسوده آن را انجام دهند .همچنین می‌توان از آن برای از بین بردن چربی‌های اضافه تمام قسمت‌های بدن استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *