جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس

جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس

جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس جراحی است که زیبایی را به نقاطی که دارای چین و چروک میباشد و زیبایی خود را از دست داده ، ببخشد.

جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس

 

ماده ی بوتاکس

بوتاکس دارویی است که به عضلات خاص تزریق می شود تا ظاهر خطوط چین و چروک را بهبود دهد. ، بوتاکس در ایران گزینه محبوب غیرجراحی برای کاهش یا از بین بردن خط اخم بین ابروها، چین و چروک اطراف چشم ،چین خوردگی پیشانی، و چین و چروک دور گردن میباشد. سم بوتولین (بوتاکس) در درمان سردرهای میگرن و تعریق بیش ازاندازه  نیز موثرمیباشد.

بوتاکس چطور عمل می کند؟

بوتاکس توسط جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس به عنوان یک درمان ساده و غیرجراحی به کار برده میشود که به طور مستقیم داخل عضلات تزریق می شود و موجب کاهش فعالیت عضلات اخمی می شود که موجب ایجاد خطوط و چین و چروک متوسط تا شدید در صورت می باشند.

مناطق خاص برای تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در پیشانی

برای چین و چروک دور چشم

برای رفع باند های طنابی شکل در گردن

برای بهبود حدود فک

برای بهبود تعریق اضافی زیربغل یا کف دست

برای اصلاح گودی چانه

برای خط های دور دهان در افراد سیگاری

برای بهبود سردرد

تزریق بوتاکس ،کاندیدای مناسب کیست؟

تزریق بوتاکس را می توانید بدلایل زیبایی در نظر داشته باشید، بخصوص هنگامی که در اثر حرکات طولانی مدت وتکراریِ عضلات صورت، چین و چروک هایی در صورت و پیشانی‌تان به وجود می آید.

تزریق بوتاکس ،کاندیدای مناسب کیست؟

این خطوط می توانند دراواخر ۲۰ سالگی بسته به ژنتیک فرد ایجاد شوند یا اینکه دراوایل چهل سالگی ظاهر شوند.

بیشترین پاسخ را افراد بین ۳۰ تا ۵۰ سال به درمان با بوتاکس می دهند، امروزه درمان با بوتاکس در این رده سنی یکی از جنبه های مهم جوانسازی است

این خطوط می توانند بسته به ژنتیک فرد دراواخر ۲۰ سالگی ایجاد شوند یا اینکه دراوایل چهل سالگی ظاهر شوند.

جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس به شما کمک خواهد کرد تا بهترین محصول سم بوتولینوم را که برای مشکل خاص شما صحیح است انتخاب نمایید

احتیاط های لازم برای جلوگیری از افتادگی پلک (پتوز) در تزریق بوتاکس

بعد از تزریق از بیمار خواسته می شود که به مدت ۴-۲ ساعت به شکل عمودی (نشسته و ایستاده) بماند و تا آنجا که می تواند در ۳۰ تا ۶۰ دقیقه اول اخم کرده تا توکسین متصل شود.

تجربه نشان داده است که تشویق به انجام انقباض عضلات اخم و اتصال بعد از آن، مقدار توکسین موجود برای انتشار را کاهش داده و از ایجاد مشکلاتی مانند پتوز می کاهد.

چگونه جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس انتخاب کنیم؟

یک لیست از جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس اطراف خود تهیه کنید.

از اینترنت یا مجلات تبلیغاتی یک لیست از پزشکان و جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس.

که تزریق بوتاکس برای صورت را انجام می دهند و یا درکلینیک های اطراف شما مشغول هستند، تهیه کنید. بررسی کنید که آیا آنها سابقه ای در پزشکی زیبایی دارند و همچنین آموزش تجویز و تزریق سم بوتولینوم را دیده اند یا خیر .هر پزشکی این معیارها را نداشته باشد آنها  از فهرست خارج کنید.

اگر شما قصد انجام  تزریق بوتاکس برای صورت خود را دارید، نیاز به پزشکی که آموزش تخصصی در زمینه آناتومی صورت دیده باشد را دارید. بیشتر پزشکان عمومی این مهارتها را ندارند، در نتیجه  در مورد آنها تحقیق بیشتری کنید.

از اقوام و یا دوستان نزدیک خود در مورد جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس تحقیق کنید. اگر تجربه آنها مثبت بود، آنها شانس خوبی برای شما خواهند داشت.

سوابق حرفه ای جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس را بررسی کنید؟

زمانی که لیست خود را به کمتر از ۱۰ پزشک محدود کردید، چند ساعت به تحقیق در رابطه با نام پزشکان در اینترنت، به خصوص سابقه آن ها در هیئت های پزشکی و انجمن های تخصصی بپردازید.

اطمینان پیدا کنید که مجوز خود آنها لغو نگردیده و هیچ سابقه یا پرونده های علیه آنها وجود ندارد. پزشکانی را در لیست نگه دارید که در شرایط خوب قرار دارند و سوابق شفافی دارند.

در برخی موارد،پزشکان خوب مجبورند با پرونده های غیر قانونی مقابله کنند. در نتیجه با آنها در ارتباط باشید و از آنها درباره پروندهایشان بپرسید

تزریق بوتاکس برای صورت  جستجوی نظرات و بررسی های آنلاین

راه دیگر برای پیدا کردن اطلاعات در رابطه با جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس این است که نظراتی را که توسط بیماران قبلی نوشته شده است را بخوانید.

تزریق بوتاکس برای صورت  جستجوی نظرات و بررسی های آنلاین

فقط به اطلاعاتی که در رابطه  با تزریق بوتاکس توسط جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس است بپردازید نه در مورد سایر درمان های متخصص برسی کنید که تعداد نظر های مثبت بیشتر است یا منفی؟ پزشکی که نظرات منفی در موردش بیشتر بود را از لیست خود حذف کنید

بهترین جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس

فیلرهای پوستی شامل ژل ها و چربی های قابل تزریق می باشند. این مواد با هدف برطرف کردن  چین و چروک صورت، افزایش حجم موضعی، و بزرگ کردن لب و گونه و … به کار برده میشوند.

تزریق ژل و تزریق چربی از نوع عمل های غیر جراحی است که با هزینه کمتری نسبت به روش های جراحی لیفت صورت قابل انجام است.

اگرچه این تزریقات دائمی نیستند و باید در فواصل مشخص تکرار شوند. گاهی در هنگام تزریق فیلر ها از روش های دیگر جوانسازی پوست نظیر تزریق بوتاکس نیز استفاده می شود.

در صورت مراجعه به جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس، وی شما را درباره روش مناسب پوست شما و سایر روش های ترکیبی کمک خواهد کرد.

ضرورت انتخاب جراح پلاستیک خوب برای بوتاکس

وجود چین و چروک ها و از بین رفتن چربی در زیر پوست به علت های مختلف به ویژه به دلیل بالا رفتن سن موجب مسن تر نشان دادن فرد می شود که می توان توسط روش های مختلفی مانند تزریق چربی و ژل آسیب های وارده به پوست را کاهش داد و به فرد ظاهری جوان و شاداب بخشید.

ژل ها دسته ای از پرکننده های به کار رفته در عمل های زیبایی چهره به حساب می آیند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *