هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

هزینه ی جراحی بینی  بسته به نوع بینی افراد متفاوت است؛زیراهزینه جراحی بینی بستگی به تغییراتی که در بینی فرد صورت می گیرد همچنین عملکرد پزشک بستگی دارد  اما به صورت کلی هزینه جراحی بینی شامل موارد هزینه جراح،هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه دارو،وسایل مصرفی وهزینه های بیمارستان ازبیماردریافت می شود.

 

جراحی زیبایی بینی در بین مردم بسیار رایج شده است بنابراین هزینه جراحی بینی چیزی است که در بین مردم مورد توجه  است برحسب نوع بینی ونوع پوست هر بیمارهزینه جراحی بینی متفاوت می شود . کسانی که بینی های استخوانی دارند معمولا هزینه جراحی بینی کمتری برای بینی آنها در نظر گرفته می شود. البته تجربه  ومهارت جراح شما و محلی که قرار است جراحی انجام شود مواردی است که در هزینه جراحی بینی موثر است.

 

می توان گفت مهمترین چیزدر هزینه جراحی بینی شما به جراحی که انتخاب می کنید بستگی دارد. درهزینه جراحی بینی تخصص جراح  بر هزینه بینی تاثیر می گذارد .همین طورصلاحیت های حرفه ای، تجربه، شناخته شده بودن و معروفیت جراح  در هزینه جراحی بینی موثر است.

هزینه جراح بینی

امروزه عمل جراحی بینی ازمهمترین عمل‌های زیبایی روی صورت یک فرد است . به همین دلیل هزینه جراحی بینی نسبت به سایرزیبایی ها بالاتر است . چون  بینی ساختارهای بسیار ظریفی دارد پس نیازمند توجه دقیق به جزئیات واصلاح دقیق بینی است .زیرا جراح باید وضعیت غضروف بینی را اصلاح ‌کند و همین طور باید ساختار استخوانی بینی و پوست آن را نیز تغییر می‌دهد تا به یک نتیجه دلخواه برسد. در نتیجه جراح توجه خاص به نتیجه جراحی و نیز عملکرد مناسب بینی  باید داشته باشد. این بدین معنا است که  پیچیدگی جراحی بینی  می‌تواند به‌طور مشخص بر هزینه جراحی بینی تاثیر داشته باشد.

می‌توان گفت که هزینه جراحی بینی در ایران بین ۲ تا ۲۰ میلیون تومان است والبته  بالا بودن هزینه جراحی بینی لزوماً به علت بهتر بودن کیفیت جراحی بینی نیست.بلکه باید جراح با تجربه را انتخاب کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

هزینه متفاوت جراحی بینی

اگر جراحی بینی  که یک فرد می خواهد انجام دهد تنها ترمیم بینی ازطریق تزریق مایع یا ژل انجام شود معمولاً این ترمیم به‌صورت سرپایی و در مطب خود  پزشک انجام می‌شود وهزینه جراحی بینی آن بستگی به جراح دارد هزینه جراحی بینی معمولا از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان می‌باشد، زیرا همان گونه که گفته شد هزینه جراحی بینی هر فرد متفاوت است.

اما اگر جراحی ترمیمی کامل باشد و در جراحی قبلی نقص وجود داشته باشد، پزشک باید یک عمل جراحی کامل انجام شود و معمولا  هزینه جراحی بینی  ترمیمی بالای ۱۰ میلیون تومان است مگر اینکه بینی شما  نقص زیادی نداشته باشد.

 

هزینه های بیهوشی 

معمولاهزینه های بیهوشی در فرایند هزینه جراحی بینی محاسبه می شود. میزان هزینه بیهوشی نیز به پزشک بیهوشی، زمان عمل وبیهوشی موضعی یا بیهوشی عمومی بستگی دارد. معمولاً بیهوشی عمومی نسبت به هزینه بیهوشی موضعی هزینه بیشتری دریافت می شود زیرا بیهوشی عمومی مستلزم زمان و تلاش بیشتر متخصص بیهوشی است.

 

هزینه تجهیزات مورداستفاده در جراحی بینی

هزینه جراحی بینی معمولا نسبت به  تجهیزات و جراح پلاستیکی که این عمل را انجام می دهد و اینکه این عمل در بیمارستان یا یک مرکز جراحی انجام می شود متفاوت است معمولاً تسهیلات جراحی بینی در بیمارستان بیشتر است  بنابراین هزینه جراحی بینی در بیمارستان نیزبیشتر می شود.

 

 

 

هزینه جراحی بینی استخوانی

همان گونه که گفته شد تغییراتی که درجراحی زیبایی بینی روی بینی فرد گذشته می شود دهزینه جراحی زیبایی بینی را تعیینمی کند از مهم‌ترین عوامل  تاثیر گذاربرروی هزینه بینی استخوانی نوع بینی ،نوع پوست بینی ، داشتن و یا نداشتن پولیپ بینی می باشد .

با توجه به اینکه  عوامل متفاوتی درهزینه جراحی بینی استخوانی تاثیرمی گذارد نمی توان هزینه جراحی بینی استخوانی را به طور دقیق گفت.

 

هزینه این عمل ممکن است به چندین میلیون برسد که بسته به جراح وتجربه ان متفاوت است. هزینه های جراحی بینی بسته به نوع عملی که پزشک انجام می دهد  ممکن است بالاتر یا پایین ترشود البته باید به این نکته نیز توجه کرد که دستمزدهای جراحان مختلف متفاوت است زیرا عمل های پیچیده تر معمولا به تخصص، مهارت و زمان بیشتری در اتاق عمل نیاز خواهند داشت.

 

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی غضروف های ضعیف و نازک دارند این بینی ها پوست ضخیم تری دارند و معمولا چربی زیادتری نیز دارند. بینی های گوشتی  به دلیل اینکه غضروف های نازکتری دارند باید توسط متخصص وبا تجربه تقویت شود تا بینی فرد به حالت اولیه  باز نگردد بنابراین هزینه جراحی بینی برای بیمار کمی گران‌تر است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *