کشیدن پوست صورت

کشیدن پوست صورت

کشیدن پوست صورت یکی از جراحی های زیبایی صورت میباشد که در راستای زیباسازی صورت انجام میگیرد، متأسفانه هرچقدر که شما به‌خوبی از پوست خود مراقبت کنید،عواملی مانند گرانش زمین، نور خورشید، عوامل محیطی، سالخوردگی و استرس میتواند ظاهر پوسترا تحت تاثیر قرار دهد ممکن است شما به غبغب مبتلا باشید که چانه شما برجستگی پیشین را ندارد.

روش کشیدن پوست صورت نوعی جراحی زیبایی است که برای ایجاد ظاهری جوان، با طراوت و زیبا در صورت و گردن فرد طراحی‌شده است. کشیدن پوست صورت خط فک را برجسته‌تر کرده و موجب بهبود غبغب صورت میشود. برای بدست اوردن نتیجه بهتر می‌توان کشیدن پوست صورت را همراه با دیگر عمل‌های زیبایی مانند بلفاروپلاستی ، لیفت ابروها و پیشانی و تزریق چربی انجام داد.

مزایا کشیدن پوست صورت

عمل کشیدن پوست صورت میتواند تنها در یک جلسه در نقاط مورد نظر انجام گیرد .
آثار کشیدن پوست صورت ممکن است تا ده سال ماندگاری داشته باشد .
انجام عمل لیفتینگ پوست صورت و گردن می‌تواند سن شمارا ۱۰ تا ۱۵ سال جوانتر به نظر برساند.
بالا رفتن اعتماد به نفس با کشیدن پوست صورت

روش‌های انجام کشیدن پوست صورت

آثار سالخوردگی بر روی هر فرد متفاوت بوده و درنهایت از یک نوع جراحی نمیتوان برای از بین بردن چروک هاو افتادگی صورت استفاده کرد .

کشیدن پوست صورت به صورت عمقی

این از کشیدن پوست صورت میتوان موجب بهبود غبغب شود  و ظاهر گردن را بهبود بخشد، بلکه پوست بخش‌های میانی صورت را نیز کشیده و باعث می‌شود گونه های فرد برجسته شود. این نوع از لیفت صورت، ظاهر گردن و گونه‌ها را بهبود داده و برای انجام آن، بریدگی‌هایی در پشت گوش‌ها و زیر موهای فرد زده خواهدشد . سپس عضلات و بافت‌ها از لایه زیرین خود جدا میشود  و همراه با پوست کشیده می‌شوند. افتادگی و سنگینی گونه‌ها با کشیدن بافت آن به طرف گوش‌ها از بین میرود . این روش توسط تعداد زیادی از متخصصین توسعه داده شده و می‌تواند اثر ماندگاری را روی پوست داشته باشد ..

لیفت میانی صورت

درروی لیفت میانی صورت، بخش هایی از گونه به طرف بالا کشیده خواهند شد  و این روش برای افرادی که به افتادگی گونه مبتلا هستند مناسب است. در طول کشیدن پوست صورت ، جراح درناحیه شقیقه ها برش هایی را ایجاد میکند و در درون دهان ایجاد می‌کند. این کار به جراح اجازه می‌دهد تا چربی‌های موجود در محل گونه که بر روی استخوان گونه قرارگرفته‌اند را به نواحی دیگری انتقال دهد و همچنین پوست این ناحیه را بکشد. بافت گونه نیز بالا کشیده شده و بدین ترتیب افتادگی گونه برطرف خواهدشد. کشیدن پوست صورت  می‌تواند خطوطی چون خطوط خنده یا نازولبیال را از بین برده و همچنین ظاهر پلک را بهبود دهد . این روش برای افرادی مناسب است که دارای افتادگی در چانه و گردن خود دارد میباشد .

لیفت خفیف صورت

در این روش بریدگی‌های کوچک‌تری ایجادشده و درنتیجه این روش در مقایسه با روش معمولی تهاجم کمتری دارد . در طول کشیدن پوست صورت ، بریدگی‌های کوچکی در زیر موها توسط جراح زده میشود . این بریدگی‌ها از بالای گوش شروع‌شده، از جلوی گوش عبور کرده و در زیر لاله‌ی آن خاتمه پیدا می‌کنند. جراح کشیدن پوست را با استفاده از این برش ها  میکشد و بافت‌های اضافی را برمیدارد. این کار باعث بهبود ظاهر گردن و فک خواهد شد.

کشیدن پوست پیشانی

لیفت پیشانی یکی از جراحی های زیبایی است که موجب برطرف کردن  افتادگی پوست پیشانی، بالابردن ابرو ، و پلک بالا به کار برده میشود. این روش درمانی همچنین می تواند باعث بهبود وضعیت چین و چروک های پیشانی و خطوط ایجاد شده بین چشم ها شود. لیفت پیشانی موجب حذف چین و چروک های پیشانی میشود یا در عضلات پیشانی تغییر ایجاد کند و به این ترتیب علائم افزایش سن به خاطر افتادگی ابروها، پف کردن پلک بالا، تشکیل خطوط پیشانی، و خطوط اخم را از بین میبرد .هم چنین از لیفت گردن میتوان برای برطرف کردن چین و چروک های گردن استفاده کنیم.

کشیدن پوست پیشانی با هایفوتراپی

در برخی از کلینیک ها از جدیدترین روش برطرف کردنم مشکلات پبشانی مانند هایفوتراپی استفاده میشود. هایفوتراپی نتایج ماندگار دارد، هیچ نوع عارضه پوستی مثل ایجاد زخم و لکه به وجود نمی آورد و خوشبختانه برای انواع مختلف پوست قابل استفاده می باشد.
در انجام هایفوتراپی ممکن است همراه با جراحی های ددیگری  همچون لیفت صورت با نخ، جراحی پلک، و عمل جراحی تغییر شکل بینی استفاده شود. لیفتینگ با نخ را می توان در مطب جراح، در یک مرکز جراحی به صورت سرپایی، یا در بیمارستان انجام داد. کشیدن پوست پیشانی معمولاً به صورت سرپایی انجام می شود و لیفت ابرو با نخ نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد.

https://jarrahizibaei.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *